O CEMEXu

CEMEX ELEGOHOUSE

CEMEX Elegohouse s.r.o. je společnost se specializací na realizaci různých typů základových a stropních konstrukcí pro rodinné a řadové domy. Zajímavým produktém této společnosti je systém tepelně izolovaných základových desek, u nichž lze modifikovat stupeň zateplení pro nízkoenergetické a pasivní stavby.

Systém ELEGOHOUSE byl na český trh uveden na jaře 2012. Během 1 roku bylo realizováno více než 50 staveb základových desek po celé České republice a to jak pro soukromé investory, tak i pro renomované stavební společnosti. Zájem o tento systém stále stoupá a má své opodstatnění. Nabízíme komplexní realizaci na klíč (včetně projektu základů, geodetických prací, zemních prací a rozvodů pod základovou konstrukcí), rychlou výstavbu díky jednoduchosti systému a samozřejmě vysokou kvalitu a přesnost realizace.

Společnost CEMEX ELEGOHOUSE, s.r.o. je dceřinou společností CEMEX Czech Republic s.r.o. a tím i součástí skupiny CEMEX, předního celosvětového výrobce a dodavatele hotových betonových směsí, cementu, kameniva, přísad a dalších stavebních materiálů.

Reference:

  Základová deska Černošice - 3 AE TEAM

 

 

 

 

 

  Základová deska Úhonice u Prahy

 

 

 

 

 

  Základová deska Kamýk - PORSENNA STAVEBNÍ

 

 

 

 

 

Více informací se dozvíte na www.elegohouse.cz/reference/realizovane-stavby/


 
Building the Future
Copyright © 2018 CEMEX S.A.B. de C.V. All rights reserved