Proč výrobci betonu vyrábějí betony s nižší CO2?

Protože se přestává vyrábět portlandský cement, vzhledem k nedostatku zdrojů, vysokým emisním povolenkám a závazku k neutralitě dle Pařížské dohody. Využívají portlandské směsné cementy a směsné cementy, které mají také svoje výhody.

Mohlo by Vás také zajímat

Showing 1 to 12 of 12
Proč výrobci betonu vyrábějí betony s nižší CO2?

Protože se přestává vyrábět portlandský cement, vzhledem k nedostatku zdrojů, vysokým emisním povolenkám a závazku k neutralitě dle Pařížské dohody. Využívají portlandské směsné cementy a směsné cementy, které mají také svoje výhody.