Proč do betonu používáme recyklované kamenivo?

Protože v České republice se už cca 30 let neotevřel nový lom. Využíváním kameniva z demolic přispíváme k cirkulární ekonomice a snižujeme spotřebu neobnovitelných zdrojů.  

Mohlo by Vás také zajímat

Showing 1 to 12 of 12
Proč do betonu používáme recyklované kamenivo?

Protože v České republice se už cca 30 let neotevřel nový lom. Využíváním kameniva z demolic přispíváme k cirkulární ekonomice a snižujeme spotřebu neobnovitelných zdrojů.