BREMAT - mobilní výrobní zařízení pro lité směsi, pěnobeton a malty.

Mobilní výrobní zařízení s výrobní linkou BREMAT S3.20 Quatro, která jsou určena pro výrobu a čerpání tekutých směsí od konzistence F5. Tento model umožňuje výrobu čtyř speciálních produktů CEMEX, konkrétně se jedná o anhydritové a cementové lité směsi ANHYLEVEL a CEMLEVEL, pěnobetony POROFLOW v objemových hmotnostech od 300 do 1800 kg/m3 a cementové malty READYMALT.


Mobilní zařízení představuje soupravu tahače a návěsu značky BREMAT, který je absolutně soběstačný k výrobě speciálních směsí přímo na Vaší stavbě. Souprava je pro lepší dostupnost v bytové zástavbě vybavena dvěma řiditelnými nápravami na návěsu a jednou na tahači, čímž je dosaženo velmi malého poloměru otáčení.

Výrobní kapacita míchání je 12 m3 za hodinu. Velkým přínosem je také bezodpadové hospodářství, protože BREMAT je schopen dodávek naprosto přesného množství bez nutnosti vracení přebytku k recyklaci. Dodávky z mobilních zařízení jsme schopni kombinovat také s produkty dodaných z našich betonáren, V tomto případě je BREMAT použit jako čerpadlo pro přečerpání směsí z domíchávačů.

Důvodem k rozšíření našich výrobních kapacit o mobilní zařízení BREMAT je naše snaha zvýšit dostupnost našich produktů také v oblastech, kde je pokrytí našimi provozovnami menší. Díky tomuto řešení výroby jsme nyní schopni poskytovat lité směsi kdekoliv v České republice a i v příhraničních oblastech Slovenska. Dostupnost je omezena pouze přístupností stavby pro tahač s návěsem.

Pro více informací a zpracování nabídky se můžete kdykoliv obrátit
na našeho obchodního zástupce:
Tomáš Ťažký,
email: tomas.tazky@cemex.com,
tel.: +420 723 562 312.


Bremat foto 1bremat foto 2bremat foto 3bremat foto 4bremat foto 5
Anhydritový litý potěr AnhyLevel

AnhyLevel je samonivelační podlahový potěr na bázi síranu vápenatého (anhydritu), který se vyznačuje snadnou zpracovatelností, rychlou pokládkou a vysokou finální pevnosti.  Zobrazit


 
Building the Future
Copyright © 2018 CEMEX S.A.B. de C.V. All rights reserved