Vítejte na stránkách společnosti CEMEX, která převzala veškeré aktivity společností skupiny Holcim v České republice.

Klikněte na odkazy u jednotlivých produktových kategorií a dozvíte se vše o vlastnostech, použití a výhodách jednotlivých produktů nebo si vyhledáte potřebné dokumenty a technická data.

CEMEX (po sloučení s Holcimem) provozuje v České republice celkem 74 betonáren, 11 štěrkoven, 7 kamenolomů, cementárnu, cementovou mlýnici a výrobnu speciálních přísad do betonu - podívejte se na interaktivní mapu našich provozoven.

Více informací se také dozvíte na stránkách www.specialni-produkty.cz a www.elegohouse.cz.

Beton

Beton je ihned po vodě druhý nejvíce spotřebovaný produkt na světě! CEMEX zaujímá přední postavení mezi výrobci betonu a nabízí širokou škálu produktů a řešení.

Lité potěry

CEMEX vyrábí vysoce kvalitní anhydritové a cementové potěry, které naleznou uplatnění při realizaci podlah a to v individuální a komerční výstavbě nebo při rekonstrukcích.

Kamenivo

Geologické materiály, jako je kámen, štěrk a písek, se používají prakticky ve všech formách výstavby. Uplatňují se jak v přirozeném (přírodním) stavu, tak i upravené drcením na drobnější kusy.

Cement

CEMEX Cement a.s. je přední český výrobce a dodavatel cementu. Společnost provozuje cementárnu v Prachovicích a cementovou mlýnici v Dětmarovicích. CEMEX Cement, a.s. nabízí širokou škálu volně ložených a balených cementů vysoké kvality.

Malta

Vysoce jakostní cementová zdící malta se zpracovatelností až 36 hodin je určena pro stavby, kde není možná lokální výroba malty, např. kvůli omezené skladovací a výrobní ploše nebo nedostatečnému zdroji energie.

Základy a stropy

Systém základových a stropních konstrukcí Elegohouse využívá osvědčené příhradové nosníky
a polystyrenové vložky, které slouží nejprve jako ztracené bednění a následně plní tepelně izolační funkci.

Podlahy

Broušené a leštěné betonové podlahy jsou efektivním řešením finální nášlapné vrstvy. Průmyslové podlahy CEMEX Duramo se realizují ze suchých vsypových směsí určených k vytvoření vysoce odolného povrchu.

Přísady do betonu

Vysoce kvalitní kapalné nebo práškové přísady do betonových směsí, které dovolují upravovat jejich vlastnosti a vytvořit ideální řešení pro specifické stavební projekty.


 
Building the Future
Copyright © 2018 CEMEX S.A.B. de C.V. All rights reserved