Produkty a služby
Produkty a služby

Beton – výroba a prodej

CEMEX je přední světový výrobce a dodavatel čerstvých betonových směsí, samozhutnitelných betonů, cementových izolačních a výplňových litých směsí, vymývaných betonů a dlaších speciálních produktů. V České republice CEMEX provozuje 74 betonáren.


Beton je materiál, který má řadu předností - je dobře zpracovatelný, takže v porovnání s jinými materiály dovoluje realizovat konstrukce v nekonečné tvarové variabilitě. další jeho předností je mimořádná odolnost. Z hlediska životnosti to je nejvíce atraktivní stavební materiál (stavební materiál s nejvyšší pevností na jednotkové náklady).

 

Betonové směsi

beton CEMEX

V našich betonárnách mícháme řady standardních betonových směsí, které jsou osvědčeným řešením pro většinu stavebních projektů. Špičková kvalita použitých materiálů a certifikovaný systém řízení výroby zaručují vysokou kvalitu všech betonových směsí a speciálních produktů.

Jsme rádi, pokud můžeme uplatnit naše dlouholeté zkušenosti a to včetně mezinárodního systému sdílení znalostí v oblasti technologie betonu. V případě potřeby jsme proto schopni nabídnout technologické poradenství a připravit směs na míru specifickým stavebním projektům.

Technologové a experti ve skupině CEMEX neustále vyvíjí inovativní řešení a speciální chemické přísady, které zlepšují či upravují vlastnosti betonových směsí. Díky těmto inovacím je dosahováno stále vyšší kvality realizovaných konstrukcí.  Efektivním snížením obsahu záměsové vody potřebné pro zpracovatelnost je dosaženo větší pevnosti a odolnosti konstrukcí. Speciální metoda ztekucení betonu bez zvýšení podílu vody pomáhá k dosažení nadstandardní rovinatosti plošných konstrukcí, dokonale hutnosti stěnových konstrukcí bez nebezpečí defektů. Samozřejmostí je dnes úprava rychlosti tuhnutí betonu, což výrazně usnadňuje použití betonových směsí v letních nebo zimních měsících. Vývoj v oblasti betonu umožňuje stále širší využití tohoto často nedoceněného stavebního materiálu.

Výrobou betonu pokrýváme celou českou republiku včetně všech velkých měst, kde naleznete naše betonárny přímo nebo v jejich blízkém okolí: Praha, Brno, České Budějovice, Hradec Králové, Cheb, Jihlava, Kladno, Liberec, Mladá Boleslav, Olomouc, Ostrava, Plzeň, Příbram, Ústí nad Labem, … Celý seznam betonáren

 

Building the Future
Copyright © 2016 CEMEX S.A.B. de C.V. All rights reserved