Produkty a služby
Produkty a služby

CEMEX představuje moderní stavební materiály, které přinášejí mnoho praktických výhod - snadné, přesné a rychlé provádění stavebních prací, což vede ke snížení potřebného množství řemeslníků a s tím spojených nákladů. Použití těchto materiálů navíc zlepšuje konečné vlastnosti konstrukcí, zároveň je často šetrnější k životnímu prostředí a přispívá k výraznému zlepšení podmínek na stavbě.

Klikněte na níže uvedené kategorie a dozvíte se vše o vlastnostech, použití a výhodách jednotlivých typů produktů. Více informací se také dozvíte na stránkách www.beton.cz, www.podlaha.cz a www.elegohouse.cz.

Beton

Beton je ihned po vodě druhý nejvíce spotřebovaný produkt na světě! CEMEX zaujímá přední postavení mezi výrobci betonu a nabízí širokou škálu produktů a řešení.

Lité potěry

CEMEX vyrábí vysoce kvalitní anhydritové a cementové potěry, které naleznou uplatnění při realizaci podlah a to v individuální a komerční výstavbě nebo při rekonstrukcích.

Kamenivo

Geologické materiály, jako je kámen, štěrk a písek, se používají prakticky ve všech formách výstavby. Uplatňují se jak v přirozeném (přírodním) stavu, tak i upravené drcením na drobnější kusy.

Cement

CEMEX Cement a.s. je přední český výrobce a dodavatel cementu. Společnost provozuje cementárnu v Prachovicích a cementovou mlýnici v Dětmarovicích. CEMEX Cement, a.s. nabízí širokou škálu volně ložených a balených cementů vysoké kvality.

Malta

Vysoce jakostní cementová zdící malta se zpracovatelností až 36 hodin je určena pro stavby, kde není možná lokální výroba malty, např. kvůli omezené skladovací a výrobní ploše nebo nedostatečnému zdroji energie.

Základy a stropy

Systém základových a stropních konstrukcí Elegohouse využívá osvědčené příhradové nosníky
a polystyrenové vložky, které slouží nejprve jako ztracené bednění a následně plní tepelně izolační funkci.

Průmyslové podlahy

Leštěné průmyslové podlahy CEMEX Duramo se realizují z betonu, jehož povrch je opatřen speciální vsypovou směsí určenou k vytvoření vysoce odolného povrchu. Samonivelační stěrky DURAMO umožňují přípravu povrchu tam, kde již není možné provádět leštěnou vsypovou podlahu.

Vozovky

Technologie válcovaného betonu dovoluje efektivně realizovat tuhé a vysoce únosné vozovky i pro těžkou kamionovou dopravu. V kombinaci s vrchní asfaltovou vrstvou vzniká komopozitní vozovka, která svými vlatnostmi předčí tradiční vozovky z asfaltových souvrství.


 
Building the Future
Copyright © 2018 CEMEX S.A.B. de C.V. All rights reserved