Produkty a služby

Doprava betonu, čerpání betonu

Nedílnou součástí výroby betonu je i jeho doprava betonu na staveniště. Při dodávkách betonových směsí je nesmírně důležitá výkonnost, časová flexibilita, spolehlivost a přesnost dodávek, která je zajišťována moderními a výkonnými autodomíchávači a čerpadly.


Nasazení vozidel je řízeno centrálním dispečinkem, který na základě požadavků zákazníka zajišťuje dopravu betonu a speciálních produktů na požadované místo v potřebném množství, čase a kvalitě. Podle nároků a požadavků stavby je beton přepravován dostatečným počtem autodomíchávačů s různou přepravní kapacitou od 4,5 m3 až do 9 m3 .

Doprava betonuDalší službou poskytovanou k výrobě a dovozu betonu je jejich ukládání do konstrukce pomocí čerpadel. Tyto stroje se v současné době staly neodmyslitelnou součástí moderního stavebnictví. Směsi tak lze na staveništi snadno dostat do míst nedostupných pro dopravní techniku, a to jak na větší vzdálenosti přes různé překážky nebo do konstrukcí umístěných nad nebo pod povrchem země. Čerpání také zjednodušuje uložení směsí, zrychluje práci a přispívá k úspoře pracovních sil na staveništi.

CEMEX disponuje širokým sortimentem čerpadel s různými výložníky a dosahem ramene, který uspokojí i ty nejnáročnější požadavky zákazníka. Ve spojení s dopravním potrubím a vysokotlakými hadicemi tak prakticky neexistuje požadavek na uložení směsí do konstrukce, který by nemohl být splněn.

Poptávkový formulář

Specifikace a množství betonu v m3
Požadavek na čerpání betonu
Adresa stavby
Vyberte okres
Jméno a příjmení
Název společnosti
Telefon [i]
E-mail
Termín, do kterého potřebujete zpracovat cenovou nabídku

Kontaktujte nás

kontakt

800 11 12 12

info@cemex.cz

Zeptejte se

Vyplňte jednoduchý formulář zde »


 
Building the Future
Copyright © 2018 CEMEX S.A.B. de C.V. All rights reserved