Média

CEMEX poskytuje speciální beton pro bytový komplex v izraelském Tel Avivu

Společnost CEMEX dodává širokou škálu cca 70.000 m3 speciálních betonů, včetně svého dekorativního bílého cementu, pro nový projekt Blue, privátní komunitu 300 bytů v šesti věžích v severním Tel Avivu. Specifické rysy projektu Blue, který navrhl a zařídil světově proslulý architekt Ilan Pivko, již přitahují nájemníky z řad celebrit ze světa sportu i zábavy.

Každá z komplexu šesti věží, inspirovaných svou vynikající polohou a blízkostí šumícího moře, nabízí velkou vstupní halu, vysoké stropy a prosklené stěny otevírající svou náruč přírodě. Celý projekt zkrášlují ekologické bazény, terasy, terénní úpravy a dekorativními prvky nejvyšší kvality, z nichž mnohé jsou vyrobeny z bílého betonu společnosti CEMEX. Obyvatelé dále mohou využívat klubové vybavení včetně krytého plaveckého bazénu 25x12,5 metru, plně vybavené posilovny, tenisových kurtů, lázní a relaxačního centra, venkovního bazénu a sálu pro konání soukromých akcí.

Provozovny společnosti CEMEX v Izraeli spolupracovaly na nabídce jedinečných řešení s použitím speciálních betonových směsí, aby dodávkou širokého spektra specifických betonů a vláken splnily potřeby rozmanitých aplikací, jako jsou podlahy podzemních parkovišť, vodní nádrže, podlahy z pohledového betonu a železobetonové stropy. Na tomto projektu je také vidět všestrannost bílého betonu společnosti CEMEX, který se používá na nosníky a dokonce celé stropy, stejně jako všechny venkovní terénní prvky.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CEMEX je globální firmou vyrábějící stavební materiály, která poskytuje vysoce kvalitní výrobky a spolehlivé služby zákazníkům a společenstvím ve více než 50 zemích po celém světě. CEMEX má bohatou historii zlepšování blahobytu těch, kterým poskytuje služby, neboť se snaží vyhledávat inovační průmyslová řešení a efektivní vylepšení a podporovat udržitelnou budoucnost.


 
Building the Future
Copyright © 2018 CEMEX S.A.B. de C.V. All rights reserved