O CEMEXu

CEMEX Construction Services

CEMEX Construction Services s.r.o. je stavební firma, která se profiluje jako generální dodavatel
pro veškeré projekty v oblasti výstavby v České republice. 

Poskytuje komplexní služby v rámci celého procesu přípravy a realizace stavebních projektů - plánování, architektonické řešení, financování, technické a technologické poradenství, dodávky materiálů, realizaci stavby a následný prodej koncovým zákazníkům. Zaměřuje se především na komplexní realizace v oblasti bytové a občanské výstavby.  

CEMEX Construction Services s.r.o. součástí skupiny CEMEX v České Republice a je tak přímo napojen na dodavatele vysoce kvalitních betonů, kameniva a speciálních produktů jako jsou například lité anhydritové a cementové směsi, pěnobetony a další. Firma také disponuje moderními výzkumnými a diagnostickými laboratořemi betonu a kameniva a do výstavby tak přináší nejmodernější poznatky a technologie. Navíc sdružuje dlouhodobě spolupracující společnosti a pečlivě vybrané subdodavatele na základě specifických požadavků konkrétních projektů.

Ve světě realizoval CEMEX během posledních 4 let řadu bytových projektů s celkovým počtem 15.913 bytových jednotek o výměře přes 712.000 metrů čtverečních.

Kontakty:

Výkonný ředitel:
Ing. Luděk Vondrášek
tel.: 602 424 478
e-mail: ludek.vondrasek@cemex.com
Jednatel:
Ing. Patrik Legut
tel.: 606 659 218
e-mail: patrik.legut@cemex.com 

 

CEMEX Construction Services
Více informací o společnosti naleznete na www.cemex-construction.cz

 

Spolupracující společnost:

CEMEX Elegohouse s.r.o. je společnost se specializací na realizaci různých typů základových a stropních konstrukcí pro rodinné a řadové domy. Zajímavým produktém této společnosti je systém tepelně izolovaných základových desek, u nichž lze modifikovat stupeň zateplení pro nízkoenergetické a pasivní stavby.
www.elegohouse.cz

 

Building the Future
Copyright © 2017 CEMEX S.A.B. de C.V. All rights reserved