Produkty a služby
Produkty a služby

Beton – výroba a prodej

CEMEX je přední světový výrobce a dodavatel čerstvých betonových směsí, lehce zhutnitelných a samozhutnitelných betonů, cementových izolačních a výplňových litých směsí, vymývaných betonů a dlaších speciálních produktů. V České republice CEMEX provozuje 74 betonáren.


Konstrukční beton

Betonové směsi se standardními vlastnostmi v různých konzistencích.

Samozhutnitelný beton


Samozhutnitelný beton vyplní všechny tvary pouze působením své váhy.

Vymývaný beton


Dekorativní betonové plochy prováděné vymýváním povrchu.

Pěnobeton


Pěnobeton umožňuje snadné provedení izolace a vyrovnání podkladů.

Vysokopevnostní beton


 Betonové směsi s vysokým modulem pružnosti.

Drátkobeton a vláknobeton


 Betonové směsi s ocelovými drátky nebo polypropylénovými vlákny.

Válcovaný beton

 Inovativní řešení pro stavbu pevných a odolných vozovek.

 

Betonové směsi

beton CEMEX

V našich betonárnách mícháme řady standardních betonových směsí, které jsou osvědčeným řešením pro většinu stavebních projektů. Špičková kvalita použitých materiálů a certifikovaný systém řízení výroby zaručují vysokou kvalitu všech betonových směsí a speciálních produktů.

Jsme rádi, pokud můžeme uplatnit naše dlouholeté zkušenosti a to včetně mezinárodního systému sdílení znalostí v oblasti technologie betonu. V případě potřeby jsme proto schopni nabídnout technologické poradenství a připravit směs na míru specifickým stavebním projektům.

Technologové a experti ve skupině CEMEX neustále vyvíjí inovativní řešení a speciální chemické přísady, které zlepšují či upravují vlastnosti betonových směsí. Díky těmto inovacím je dosahováno stále vyšší kvality realizovaných konstrukcí.  Efektivním snížením obsahu záměsové vody potřebné pro zpracovatelnost je dosaženo větší pevnosti a odolnosti konstrukcí. Speciální metoda ztekucení betonu bez zvýšení podílu vody pomáhá k dosažení nadstandardní rovinatosti plošných konstrukcí, dokonale hutnosti stěnových konstrukcí bez nebezpečí defektů. Samozřejmostí je dnes úprava rychlosti tuhnutí betonu, což výrazně usnadňuje použití betonových směsí v letních nebo zimních měsících. Vývoj v oblasti betonu umožňuje stále širší využití tohoto často nedoceněného stavebního materiálu.

Výrobou betonu pokrýváme celou českou republiku včetně všech velkých měst, kde naleznete naše betonárny přímo nebo v jejich blízkém okolí: Praha, Brno, České Budějovice, Hradec Králové, Cheb, Jihlava, Kladno, Liberec, Mladá Boleslav, Olomouc, Ostrava, Plzeň, Příbram, Ústí nad Labem, … Celý seznam betonáren

Poptávkový formulář

Specifikace a množství betonu v m3
Požadavek na čerpání betonu
Adresa stavby
Vyberte okres
Jméno a příjmení
Název společnosti
Telefon [i]
E-mail
Termín, do kterého potřebujete zpracovat cenovou nabídku
Promo kód

Kontaktujte nás

kontakt

800 11 12 12

info@cemex.cz

Zeptejte se

Vyplňte jednoduchý formulář zde »


 
Building the Future
Copyright © 2018 CEMEX S.A.B. de C.V. All rights reserved