Tenkovrstvý anhydritový potěr
AnhyLevel Thermio

Litý tenkovrstvý anhydritový  podlahový potěr s extrémní tepelnou vodivostí a vysokou pevností v ohybu, speciálně vyvinutý pro podlahová topení nízkoenergetických staveb. Anhylevel Thermio je jediný potěr s garantovanými tepelnými vlastnostmi a specifickou červenou barvou.


  • výrazně kratší doba vysychání podlahy
  • podlahy v tloušťce již od 25 mm
  • ideální pro podlahová topení
  • rychlá reakce na změny teploty v objektu
  • vliv na snížení spotřeby tepelné energie


Použití

AnhyLevel Thermio je anhydritový potěr pro interiérové podlahy s teplovodními a elektrickými topnými systémy v bytových a komerčních objektech. Umožňuje provádění vyrovnání stávajících podkladů, realizaci tenkovrstvých podlah při rekonstrukcích, nebo podlah s požadavkem na minimální zatížení stropní konstrukce a zároveň zajišťující jejich akustický útlum.

Redukce tloušťky

Vysoká pevnost potěru AnhyLevel Thermio umožňuje extrémní snížení tloušťky potěru:
•    až o 60% oproti tradičním cementovým potěrům
•    až o 40% oproti běžným anhydritovým potěrům


Pevnost v tahu za ohybu je až 20x vyšší, než u běžně pokládaných suchých cementových potěrů. Nižší tloušťka potěru umožňuje spolehlivou a garantovanou realizaci podlah např. tam, kde není možné dodržet min. tloušťky jiných typů potěrů.


Cenová nabídka na realizaci podlahy z anhydritového potěru CEMEX AnhyLevel Thermio

Rádi Vám připravíme orientační cenovou nabídku na zhotovení anhydritové podlahy na klíč. Zadejte velikost podlahové plochy, tloušťku vrstvy a uveďte, prosím, také informace o stavbě a Vaše kontaktní údaje. Máte-li k dispozici projektovou dokumentaci, přiložte ji. Děkujeme!

Video

Anhydritový litý potěr AnhyLevel

AnhyLevel je samonivelační podlahový potěr na bázi síranu vápenatého (anhydritu), který se vyznačuje snadnou zpracovatelností, rychlou pokládkou a vysokou finální pevnosti.  Zobrazit

Kontaktujte nás

kontakt

800 11 12 12

info@cemex.cz

Zeptejte se

Vyplňte jednoduchý formulář zde »


 
Building the Future
Copyright © 2018 CEMEX S.A.B. de C.V. All rights reserved